декабрь, 2017 ел
җомга
Хөрмәтле шәһәр халкы һәм кунаклар! Уважаемые жители и гости города! 23 декабрҗдә үзәк чыршы ачу тантанасында кайбер урыннарда юллар ябыла.

Татарстан Гидрометеорология һәм әйләнә-тирә мохитне күзәтү идарәсе һава шартларының бозылуы хакында кисәтә.

Шәһәр һәм район буенча “Яңа ел бизәкләре” конкурсы игълан ителгән иде, шушы көннәрдә нәтиҗәләре билгеле булды.

20 декабрь төнге сәгать 1 дә «ШТРИХ-М», ООО «РР-Электро», ООО «Тринити» һәм ООО «НТЦ «Измеритель» контроль-касса техникасы эшендә техник сбой килеп чыккан.

17 декабрьдә хоккей буенча республика беренчелеге матчында безнең  «Нефтяник-2005» командасы ( Галлямов Р.М.) үз бозында Алабуга командасы белән очрашты. Төп вакыт 2:2 исәбенә тәмамланды, буллитта безнекеләр җиңде.

Районның кече һәм урта бизнес вәкилләре Казаннан килгән “Бизнес-десант” командасы белән очрашты. Чара эшлекле һәм җылы атмосферада чәй табыны артында үтте.

«РТПЦ Республики Татарстан» филиалы хезмәткәрре радиоҗиһазларны монтажлады һәм 15 декабрьдән Лениногорскида «Радио России + Радио Татарстана»радиопрограммасы трансляюөияләнә башлады.  Аны 99,9МГц ешлыгында 1,0 кВт передатчигында карарга була. Тулырак сайтның рус телендәге вариантында.

Энергетика тармагында эшләүчеләр һәм ветераннар!

Сезне һөнәри бәйрәм – Энергетиклар көне белән чын күңелдән котлыйм.