Игътибар! Яклаучы янәшә!

2024 елның 25 сентябре, чәршәмбе

Хөрмәтле ата-аналар. Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Ирина Волынец инициативасы белән Татарстан Рәисе Рөстәм Миңнеханов ярдәме белән республикада балалар куркынычсызлыгына ярдәм итү буенча «Заступник»проекты эшләтеп җибәрелде.

Сезгә "Заступник" мобиль кушымтасын бушлай урнаштырырга тәкъдим итәбез, ул, ата - аналар контроленең күпсанлы кушымталарыннан аермалы буларак, балага ашыгыч хәлдә бәла сигналын җибәрергә генә түгел, ә иң мөһиме, ашыгыч хезмәтләр һәм волонтерлар ярдәмен бик кыска вакыт эчендә-нибары өч минуттан алырга мөмкинлек бирә.

Хәзер" Заступник " безнең төбәктә дә эшли. Күбрәк балалар яклау алсын өчен, кушымтаны максималь рәвештә тарату һәм ата-аналар бергәлегенә ярдәм итү кирәк! Әйдәгез, бергәләп республикабызны балалар өчен куркынычсыз итик!

Бу турыда тулырак сайтның рус телендәге вариантында.