Илкүләм проект ярдәмендә Татарстан эшкуарлары үз товарларын бушлай этәрә ала

2024 елның 29 августы, пәнҗешәмбе

«Кече һәм урта эшкуарлык» илкүләм проекты ярдәмендә Татарстан бизнесы һәм үзмәшгульләре үз продукцияләрен һәм хезмәтләрен бушлай тәкъдим итә ала. Эшкуарлар реклама буенча ярдәмне «Минем бизнес» үзәгендә алырга мөмкин.

Мондый мөмкинлектән республиканың 200 гә якын бизнесмены файдаланган инде. «Кече һәм урта эшкуарлык» илкүләм проектын гамәлгә ашыру кысаларында компания сайлау өчен реклама ярдәме буенча оптималь пакетлы хезмәтләр комплексын сайлый ала: ​

• Интернет челтәре продукциясе турында мәгълүматны җәелдерү һәм алга җибәрү;
  • фирма стилен эшләү һәм фирма стиленә нигезләнгән график эшләнмәләр комплексы;
  • Яндекс. Директта контекстлы реклама ярдәмендә алга этәрү;
  • дизайн-макетлар эшләү һәм промопродукция әзерләү;
  • күп битле сайт булдыру (6 биткә кадәр);
  • таргетланган реклама ярдәмендә алга этәрү;
  • региональ массакүләм мәгълүмат чараларында реклама материаллары әзерләү һәм урнаштыру.

Программа шартлары нигезендә, эшкуарлар товар билгесенә таныклык булганда ярдәм алырга мөмкин.

Татарстан Республикасында бизнеска һәм үзмәшгульләргә дәүләт ярдәме «Кече һәм урта эшкуарлык» илкүләм проекты кысаларында ТР Икътисад министрлыгы һәм ведомство буйсынуындагы үсеш институтлары тарафыннан гамәлгә ашырыла.