"ТР Сатып алуларны үстерү үзәге" АҖ вебинарларга чакыра

2023 елның 22 марты, чәршәмбе

Татарстан Республикасының дәүләт һәм муниципаль сатып алуларында республика товар җитештерүчеләренең өлешен арттыру максатыннан, «ТР Сатып алуларны үстерү үзәге» АҖ әлеге субъектларны укытуның практик юнәлешле программасын әзерләде.

Әлеге уку Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы тәкъдим иткән 2023 елга муниципаль берәмлекләр өчен РМЦ ресурсларында керем буенча план күрсәткечләрен тормышка ашырырга мөмкинлек бирәчәк.

Вебинар циклы программасы:

2023 елның 24 мартында Мәскәү вакыты белән 14:00 сәгатьтә.

Электрон сәүдә нәрсә ул
Электрон сәүдә һәм биржа мәйданчыкларында сатып алулар күләме
Республика маркетинг үзәге мәгълүматлары буенча буш урыннар

Вебинарга сылтама: https://zakupki.tatar/vebinar/besplatnyj-vebinar-na-temu-elektronnye-torgi-prostymi-slovami/

2023 елның 7 апрелендә Мәскәү вакыты белән 14:00 сәгатьтә.

Сатып алуда СМП һәм МСП өчен өстенлекләр
Вебинарда катнашучыларның эшчәнлек үзенчәлекләреннән чыгып, кирәкле сатып алуларны кайда һәм ничек эзләргә.

Кем өчен: дәүләт сатып алуларында катнашырга теләгән кече һәм урта бизнес вәкилләре.

Спикер Вебинаров: Магданов Илнар Илдар улы - «ТР Сатып алуларны үстерү үзәге»АҖнең сатып алу эшчәнлеген озата бару бүлеге җитәкчесе урынбасары.

Вебинар - бушлай.