Лениногорскилылар өчен икмәк-күмәч эшләнмәләренең һәм кондитер продукциясенең сыйфаты һәм куркынычсызлыгы мәсьәләләре буенча "кайнар линия"

2021 елның 18 июне, җомга

Татарстан Республикасы (Татарстан) буенча Роспотребнадзор идарәсенең Әлмәт, Зәй, Лениногорск, Сарман районнары (алга таба Әлмәт территориаль бүлеге) хәбәр итә: «Роспотребнадзор» ның Татарстан Республикасы буенча идарәсе тарафыннан икмәк-күмәч эшләнмәләренең һәм кондитер продукциясенең сыйфаты һәм иминлеге мәсьәләләре һәм 2021 елның 21 июненнән 02 июленә кадәр яраклылык вакыты буенча "кайнар линия" оештырыла.

Әлмәт территориаль бүлеге шундый ук «кайнар» линияне Лениногорск районында 5-76-43 телефоны буенча оештыра,  консультация вакыты 8.00 сәгатьтән 17.00 сәгатькә кадәр оештыра.