Хөрмәтле район халкы һәм кунаклар!

2019 елның 11 марты, дүшәмбе

Лениногорск муниципаль районы территориясендә "Лениногорск муниципаль районы" муниципаль берәмлеге Башкарма комитетының 2017 елның 29 декабрендәге 1933 номерлы карары белән 2018-2022 елларга Уңайлы шәһәр тирәлеген формалаштыру муниципаль программасы расланды.

Исемлеккә "Юбилейный" паркының икенче чираты (объект тапшырылган), "Яшьлек" паркы һәм Камышлы елгасы арасындагы Камышлы елгасы, "Мәхәббәт" паркы, Камышлы елгасы буалары каскады системасындагы 1 нче буа, Ленин исемендәге проспектның җәяүлеләр өлеше кертелгән урыны, Горький паркы (2019 елда төзекләндереләчәк).

Сораштыруда катнашуыгыз шәһәрлеләрнең кирәкле объектны Лениногорск районының иҗтимагый территорияләрен төзекләндерү исемлегенә кертү теләген объектив бәяләргә мөмкинлек бирәчәк.

Тавыш бирү нәтиҗәләре буенча эшләр үткәреләчәк иҗтимагый киңлекләрнең ахыргы исемлеге расланачак.

Тавыш бирүгә сылтама: http://leninogorsk.tatarstan.ru/rus/oprosparki.htm>> >