Лениногорск районы башлыгы Сивачевлар гаиләсендә булды

2024 елның 14 мае, сишәмбе

Россия Федерациясе Президенты Владимир Путин игълан иткән Гаилә елы кысаларында бүген Лениногорск районы башлыгы Рәгать Хөсәенов Наталья Сивачева гаиләсендә булды, алар бүгенге көндә тугыз бала тәрбияли һәм тәрбиягә бала алган ата-ана статусына ия.

Наталья Сивачеваның ике үз баласы бар, алар инде үз гаиләләрен корган, барлык бәйрәмнәрдә алар бер өстәл артында җыелалар.

Олы кызы Наталья Александра Бөгелмә төзелеш-техник көллиятендә беренче курста укый, калган балалары Ваня, Дарья, Анастасия, Аделина, Дмитрий, Владислав, Римма һәм Дмитрий Иске Писмән мәктәбендә укыйлар. Наталья Васильевна "ОВЗ белән авыручы балалар өчен 14 нче Лениногорск мәктәбе»ндә өйдә укыту укытучысы булып эшли.

Гаиләдә үзара хөрмәт, ышанычлы аралашу, теләктәшлек,  җаваплылык  хисе хөкем сөрә. Гаилә әгъзалары бер-берсенә хөрмәт күрсәтәләр, кайгырталар һәм бер-берсенә ярдәм итәләр. Наталья Сивачеваның гаиләсе муниципаль, республика һәм Россия чараларында актив катнаша.

Лениногорск районы башлыгы Рәгать Хөсәенов барысына да ныклы сәламәтлек, бәхет, үзара хөрмәт, аңлашып яшәү теләде һәм балаларга кечкенә бүләкләр тапшырды.