«Агротуризм мәктәбе» белем бирү программасының датасы 3-4 майга күчерелә

2024 елның 17 апреле, чәршәмбе

«Татарстан Республикасында авыл хуҗалыгы кооперациясен үстерү буенча компетенцияләр үзәге» дәүләт бюджет учреждениесе 2024 елның 3 маеннан 4 маена кадәр Биектау муниципаль районының «Добрый» ДОЛ базасында «Агротуризм мәктәбе» белем бирү программасын (алга таба – Программа) үткәрә.

Катнашуга авыл туризмы юнәлеше буенча эшчәнлек алып баручы яки алып барырга планлаштыручы фермер хуҗалыклары (ЛПХ, ИП (КФХ), авыл хуҗалыгы кооперативлары һ.б.) вәкилләре чакырыла. Программа кысаларында 18 яшьтән 35 яшькә кадәрге яшь эшкуарларга бушлай катнашу каралган, теләүчеләр квалификация күтәрү турында сертификат ала алачак.

Катнашу өчен 2024 елның 25 апреленә кадәр сылтама буенча теркәлү узарга кирәк: https://forms.yandex.ru/u/65f2c67273cee7650f21d225/?clckid=890df172.

Урыннар саны чикләнгән.