Лениногорск муниципаль районы эшкуарлары игътибарына

2023 елның 9 июне, җомга

Хөрмәтле эшмәкәрләр!

2023 елның 13 июнендә (сишәмбе) 11.00 сәгатьтә Татарстан Республикасы Рәисе каршындагы Эшкуарлар хокукларын яклау буенча вәкаләтле вәкил Ф.С. Абдулганиев бүлеге вәкилләренең  Лениногорск муниципаль районы эшкуарлары белән очрашуы узачак.

Очрашу индивидуаль кабул итү режимында (озынлыгы уртача 15 минут) узачак, аның барышында һәр эшмәкәр үз соравын бирә һәм аңа һәм аны хәл итү вариантларына компетентлы җавап ала алачак

Очрашуны Эшкуарлар хокукларын яклау буенча Татарстан Республикасы Раиса каршындагы вәкаләтле вәкил бүлеге вәкилләре үткәрәчәк:

Бисеров Булат Аделевич - "ЦОП "бизнес коррупциягә каршы"АКБО башкарма директоры урынбасары

Шәрәфиева Рàния Рамилевна - "ЦОП Бизнес коррупциягә каршы "АКБО проектлары җитәкчесе

Очрашу Лениногорск шәһәре, Кутузов ур., 1 йорт, 12 нче кабинет адресы буенча Лениногорск муниципаль районы администрациясе бинасында узачак.