Хөрмәтле тәэмин итүчеләр, кече һәм урта бизнес вәкилләре, үзмәшгуль Лениногорск шәһәре һәм Лениногорск районы!

2024 елның 8 апреле, дүшәмбе

Кече һәм урта бизнеска ярдәм итү, Татарстан Республикасы товар җитештерүчеләренең продукциясен төбәк, Россия һәм халыкара базарларда алга этәрү, товар җитештерүчеләрнең нәтиҗәле эшчәнлеге өчен уңай шартлар тудыру максатыннан Татарстан Республикасында республика маркетинг үзәге (алга таба – ТР РМЦ) эшли.

ТР РМЦның төп элементларының берсе - "Биржа мәйданчыгы" агрегаторы bp.zakazrf.ru. Әлеге ресурста дәүләт һәм муниципаль заказчылар, тарифлар булдыручы предприятиеләр, коммерция предприятиеләре, кече һәм урта бизнес, үзмәшгульләр катнаша.

Биржа мәйданчыгында катнашучылар Татарстан Республикасында һәм аннан читтә теләсә кайсы уңайлы урыннан (офистан, өйдән, автомобильдән һ.б.) биржа сатуларында катнаша ала.

Сезнең игътибарыгызны шуңа юнәлтәбез: «Биржа мәйданчыгы» Агрегаторында теркәлеп, сез җитештерелгән продукцияне һәм хезмәтләрне сатудан тыш, үз продукциягезне җитештерү һәм аны алга таба сату өчен товарлар, эшләр, хезмәтләр сатып ала аласыз.

Шулай ук сезгә «Татарстан Республикасы Дәүләт заказы агентлыгы»АҖ үткәргән бушлай укыту вебинарлары үткәрү турындагы мәгълүматны җиткерәбез.

Вебинарлар атнага ике тапкыр уза:

1) сишәмбе 14: 00 сәгатьтә (МСК) «РМЦДА эшләү буенча заказчылар өчен вебинар»темасына;

2) пәнҗешәмбе көнне 15:30 сәгатьтә (МСК) «Республика маркетинг үзәгендә ничек акча эшләргә?».

Бушлай укыту вебинарына сылтама буенча теркәлергә мөмкин: http://rmcrt.ru/webinar.html .

Сезне катнашырга чакырабыз!

Үткәрелгән вебинарлар турында тулырак мәгълүматны, «Биржа мәйданчыгы» агрегаторында теркәлүдә һәм эшләүдә ярдәмне Сез ТР РМЦ белгечләреннән 8(843) 212-13-19 телефоны, шулай ук түбәндәге электрон адрес буенча ала аласыз: MC@MAIL.ZAKAZRF.RU .