апрель, 2018 ел
сишәмбе

Лениногорск районы мәктәпләрендә 4-9 апрель аралыгында экология темаларына сыйныф сәгатьләре, конкурс кошларга багышланган бәйрәмнәр үтте.

Бадминтон буенча ярышлар үтте

11 апрелҗдә  «Эфир» телеканалында «Новое утро» тапшыруы чыгачак, анда Росресстрның бүлек начальнигы Илнур Галеев катнаша.

Бадминтон сәламәтлекне ныгыта.

11 апрельдә  10  сәг.10 минутта 10 минут дәвамында Росреестр вәкиле  ГТРК «Радио Татарстана»да  «Актуальное интервью» тапшыруында чыгыш ясый.

Апрель башында никахлашу Сараенда "фестивале үтте Туй минем хыял", ул да берләштерде, бер мәйданда вәкилләре индустриясе Лениногорск һәм күрше шәһәрләрнең.

Яз көне шәхси секторда үлән яндыралар. Тик моның ахыры аяныч тәмамланырга мөмкин.

Балалар китапханәсендә балалар китабы атналыгы ачылды.

9 апрелдә ХКСХК үзәге "Исток-Башлангыч" педагогы Тамара Тимофеевна тарафыннан 7 нче социаль участокта "Әйдәгез, уйлап карыйк. Коммуникатив аралашу сәгате" исемле төркемле дәрес уздырылды. Чара "Рәсәй балалары-2018" опрециясе кысаларында оештырылды.

Үткән атнада “Сатурн-Урал” хуҗалыгы базасында чәчүгә орлыкларны әзерләү буенча семинар-киңәшмә узды, дип хәбәр итә авыл хуҗалыгы идарәсе.