Лениногорскида тантаналы рәвештә спорт мәйданчыгы ачылды

2021 елның 15 октябре, җомга

Бүген Лениногорскиның «Яшьлек» стадионында спорт мәйданчыгының тантаналы ачылышы булды.

Тантаналы ачылышта Лениногорск шәһәре башлыгы урынбасары Гөлфирә Рафикова, башкарма комитет җитәкчесенең социаль мәсьәләләр буенча урынбасары Владимир Друк, ТР Дәүләт Советы депутаты Ринат Шәфигуллинның ярдәмчесе Радик Мөхәммәтҗанов, чакырылган кунаклар һәм массакүләм мәгълүмат чаралары катнашты.

Бүләкләү тантанасын шәһәр башлыгы урынбасары Гөлфирә Рафикова алып барды: Лениногорск районы Башлыгының Рәхмәт хаты белән шәһәрнең «Юность» стадионында балалар спорт мәйданчыгы төзекләндерү һәм төзекләндерү эшләрен башкаруга зур өлеш керткән шәхси эшмәкәр Руслан Фәйзуллин бүләкләнде, ТР Дәүләт Советы депутаты Ринат Шәфигуллин Яшьләр эшләре, спорт һәм туризм идарәсенең Рәхмәт хаты белән бүләкләнде һәм иҗтимагый Советның Рәхмәт хаты белән Сергей Якшигулов бүләкләнде.

Шулай ук шәһәрчекне төзүдә ярдәм иткән предприятиеләр җитәкчеләренә Рәхмәт хатлары тапшырылды.