Россия Федерациясендә балачак унъеллыгына багышланган Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил каршындагы Хокукый белемнәр мәктәбе дәресе

2020 елның 25 ноябре, чәршәмбе

«18 яшьтән өлкәнрәк инвалид балаларның һәм инвалидларның ата-аналары Бөтенроссия оешмасы " ҖЧҖ ТР РО булышлыгы белән Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил каршындагы инвалид балаларның ата-аналары (законлы вәкилләре) өчен, Россия Федерациясендә балачак унъеллыгына багышланган Хокукый белемнәр мәктәбе дәресе үтәчәк.

2020 елда Вәкаләтле вәкил инвалид балаларның ата-аналары (законлы вәкилләре) булган гражданнарга түләүсез юридик ярдәм күрсәтүгә һәм хокукый агартуга юнәлдерелгән социаль проект гамәлгә ашыра.

2020 елның 27 ноябрендә 15.00 сәгатьтә инвалид балаларның ата-аналары (законлы вәкилләре) өчен видеоэлемтә режимында  дәрес узачак:

Дәресне Федераль салым хезмәтенең ТАТАРСТАН Республикасы буенча идарәсе вәкиле үткәрә.

Катнашу өчен 89991579442 телефоны буенча дәрескә язылырга кирәк (моның өчен сезнең исем-фамилиягезне һәм элемтә өчен телефон номерыгызны WhatsApp яки смс-хәбәр буенча җибәрергә кирәк) (контактлы зат:
Галиуллина Аделина Илдар кызы) һәм билгеләнгән вакытта Zoom конференциясенә сылтама буенча кушылырга кирәк.