Россия Эчке эшләр министрлыгының Лениногорск районы буенча бүлеге хезмәткә чакыра

2020 елның 13 августы, пәнҗешәмбе

Эчке эшләр органнарына кече җитәкче состав өчен хезмәткә керүнең иң чик яше-35 яшь, урта һәм өлкән башлангыч состав өчен - 40 яшь.

Вакантлы вазыйфалар:

- полиция патруль-пост хезмәте;

- полициянең участок уполномоченные (югары юридик белемле), РФ Югары судында хезмәт итү мәҗбүри түгел)

- вәкаләтле вәкил;

- ИВС эчке сак постының полиция посты;

- полиция посты (дежур часть бинасын саклау буенча);

- полиция махсус кабул итү бүлмәсе.

Акча ягы;

- кече башлангыч состав-28 мең сумнан башлана.;

- урта һәм өлкән башлангыч состав-38 мең сумнан башлана.;

Тулы соцпакет:
- хезмәткәрләр форма киемнәре белән тәэмин ителәләр;
- торак урыны төзү яки сатып алу өчен бер тапкыр бирелә торган социаль түләү алу мөмкинлеге;;
- торакны наемга алган өчен акчалата компенсация бирү;
- карьера үсеше;
- еллык түләүле отпуск нче 30 календарь көн, өстәмә ял нче 7 көн;

- матди ярдәм күрсәтү;
- сезгә һәм якын туганнарыгызга түләүсез медицина хезмәте күрсәтү, шулай ук 100% түләүле больничный.;
- Россия Эчке эшләр министрлыгы ял йортларына һәм санаторийларга бушлай юлламалар алу мөмкинлеге;
- тормыш һәм сәламәтлек өчен мәҗбүри дәүләт иминияте каралган;
- Россия ЭЭМ Югары уку йортларында бушлай белем алу мөмкинлеге;
- хезмәткәрләрнең балаларын мәктәпкәчә һәм белем бирү учреждениеләренә ташламалы рәвештә күчерү хокукы.

Эшкә урнашу мәсьәләләре буенча Россия Эчке эшләр министрлыгының Лениногорск районы буенча бүлегенә (Лениногорск шәһәре, Агадуллин ур., 20, 1 корылма), яки 2-72-41 телефоны буенча (кадрлар бүлеге), 2-72-01 (кабул итү бүлмәсе) мөрәҗәгать итәргә кирәк.