Татарстан Росреестры һәм Кадастр палатасы "Россия 24" телеканалында кадастр бәясен камилләштерү турында

2020 елның 12 августы, чәршәмбе

Бүген, 12 август көнне, Россия 24 телеканалында кадастр бәясен камилләштерү турында интервью чыгачак.

11 августта «Дәүләт кадастр бәясен камилләштерү өлешендә Россия Федерациясенең аерым закон актларына үзгәрешләр кертү турында»Федераль закон үз көченә керде. Татарстан Республикасы буенча Росреестр идарәсе җитәкчесе урынбасары Артем Костин һәм Кадастр палатасы директоры урынбасары Антон Самойлов әлеге законның төп нигезләмәләрен аңлаттылар.

«Россия 24» телеканалында «Интервью» программасын бүген 21.00 сәгатьтә карагыз, 13 августта 8.00 һәм 17.30 сәгатьтә кабатлана.

Өстәмә рәвештә хәбәр итәбез, узган теле - һәм радиоэфирларның язмалары белән Росреестрның Татарстан Республикасы буенча Идарәсенең рәсми сайтында танышырга мөмкин rosreestr.tatarstan.ru " матбугат хезмәте «бүлегендә: «видеосюжетлар», «радиоэфирлар», «Вконтакте» социаль челтәрләрендә. vk.com/rosreestr16 шулай ук «Татарстан Росреестры» каналында Youtube.