октябрь, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Мәдәният сараенда мәгариф өлкәсендә хезмәт итүчеләрнең һөнәри бәйрәмнәре – Халыкара укытучылар көне уңаеннан тантаналы чара узды.

2017 елның 5 октябрь көнендә Лениногорск муниципаль районы Язылышу сараенда, 14 яше тулган гражданнарга тантаналы рәвештә паспортар тапшырылды.

Һава торышы шартларының бозылуы 6 октябрьдә көннең икенче яртысында һәм 7 октябрьгә каршы төндә көтелә.

Россия салым инспекциясенең 17 нче районара бүлеге шәхси эшмәкәрләрне “ачык ишекләр” көненә чакыра. Ул 6-8 октябрьләрдә узачак. Тулырак сайтның рус телендәге вариантында.

Хөрмәтле шәһәрлеләр һәм кунаклар! 7 октябрьдә узачак ярминкә вакытында үзәк мәйдан тирәсендәге юллар (Ленинградская урамы) вакытлыча ябылачак.

Лениногорскиның белем бирү учреждениеләрендә көчле, тырыш, булдыклы укытучылар эшли.