май, 2018 ел
пәнҗешәмбе

Бүген район башлыгы Рәгать Хөсәенов ремонт баручы ЦРБ поликлиникасында планерка үткәрде.

18 майда  8.20 сәгатьтә  «Business FM Казань» радиосында Росреестр вәкиле катнашында туры эфир була. Ул ЕГРНнан алынган выписка турында сөйлиячәк.

Бүген, 17 майда Лениногорск шәһәренең мәшгульлек үзәгендә вакансияләр ярминкәсе булып узды.

Салыс сүтелгән йорт кадастр исәбеннән алмаган очракларга килә.

Мэриянең актлар залында район башлыгы Рәгать Хөсәненов рәислегендә берләштерелгән сессия үтте.

РТПЦ ның бурычы  - халыкны эфир тапшыруларына күчүгә әзерләү.

Кичә Казан  Кремлендә Татарстан Республикасында Коррупциягә каршы көрәш эшен җайга салу комиссиясе утырышы узды.

Комиссия лагерьларның урам-юл челтәрләрен тикшерде. Балаларның җәйге ялы башланырга бик аз вакыт калды, аларның шактые быел шәһәр янындагы сәламәтләндерү лагерьларында ял итәчәк.

Газ җиһазларын тикшерергә килдем, дип аңлатып, “Стоп-газ” приборы сатып алырга тәкъдим итүчеләр турында мөрәҗәгатьләр бар, дип кисәтә республика буенча Роспотребнадзор идарәсе.