март, 2018 ел
пәнҗешәмбе

Мэриянең утырышлар залында район башлыгы Рәгать Хөсәенов рәислегендә берләштерелгән сессия үтте.

«Татарстан мэрларының рейтингы» яңа проекты старт алды.

Лениногорскидагы «Тоталь диктант»ны оештыру комитеты шәһәр һәм район халкын “Тоталь диктант” акциясендә катнашырга чакыра.

Янгыннарның яртысыннан артыгы торак секторга туры килә.

«КЦСОН «Исток-Башлангыч» үзәге “Өченче буын университеты” программасында катнашырга чакыра. Ул өлкән буын кешеләрен компьютерда эшләргә өйрәтүдән гыйбарәт.

Җәй көне футбол буенча чемпионат вакытында кунакханәдә яшәү белән бәйле сораулар килә.

Татарстан Росреестры "ВКонтакте", Facebook и Twitter социаль челтәрләрендә страничкалар алып бара.

Семинарны  «НПО Геоцентр РТ» экология министрлыгы белән берлектә үткәрә.

25 апрель  6 майда Казанның Спртның су төрләре буенча сараенда ике чара үтә.

Үзәк мәйданга сәгать кичке алтыга халык агылды да агылды бүген. Балалар, яшьләр, олылар чәчәкләр, шәмнәр алып килә. Фаҗигале төстә гомерләре өзелгән 64 кеше рухына шәмнәр куя.