Лениногорск районы башлыгы Рәгать Хөсәенов кабат азык-төлек кибетләрендә булды

2020 елның 3 апреле, җомга

Бүген Лениногорск районы Башлыгы, Лениногорск шәһәре мэры Рәгать Хөсәенов Лениногорск азык-төлек кибетләрендә булды. Район башлыгы, беренче чиратта, азык-төлек, беренче чиратта кирәкле товарлар булуына һәм аларның бәяләренә игътибар итте.

Исегезгә төшерәбез, 2020 елның 29 мартында Россия Федерациясе Хөкүмәте беренче чиратта кирәкле товарлар исемлеген раслау турындагы боерыкка үзгәрешләр кертте.

Татарстан Республикасы сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы беренче чиратта кирәкле товарларны китерүгә, бәяләрне, әзер продукцияне сатудагы проблемаларны карау буенча тәүлек буе эшли торган кайнар линия ачты. Телефон: 8 (843) 210-05-77, WhatsApp: +7 917 264-13-27.

Шулай ук 5-43-50 телефоны буенча Лениногорск районы Башкарма комитетына мөрәҗәгать итә аласыз.