Өйдә калыгыз! Россия Пенсион фонды хезмәтләрен дистанцион рәвештә алыгыз, ә продуктлар - өйгә китерү белән!

2020 елның 2 апреле, пәнҗешәмбе

Россия Пенсия фондының Татарстан Республикасы буенча бүлеге үзизоляция режимын үтәргә кирәклеген искә төшерә.

Пенсия фонды эшчәнлеге мәсьәләләре буенча консультацияләрне Татарстан Республикасының Лениногорск районындагы һәм Лениногорск шәһәрендәге Пенсия фонды Идарәсенең 8 (85595) 5-05-45, 5-23-01 телефоны номеры буенча алырга мөмкин.

Гариза бирелгән очракта, аның Россия Пенсия фондының www.pfrf.ru сайтында шәхси кабинет аша җибәрү мөмкинлеген искә төшерәбез.

Әгәр дә бармасаң, алдан язылу буенча кабул итүгә шулай ук сайт аша яки телефон номеры аша язылырга кирәк.
8 (85595) 5-05-45

Кабул итү якынча язылу буенча гына алып барыла!

Моннан тыш, республикада ялгыз гражданнарга азык-төлек продуктларын һәм даруларны сатып алуда һәм китереп җиткерүдә ярдәм күрсәтү өчен волонтерлык хәрәкәте оештырылды. Моның өчен 8 (85595) 5-24-48, 5-16-14 телефонына шалтыратырга кирәк.

Беренче кирәк-ярак предметлары өлкән яшьтәге гражданнар акчасына сатып алына. Китерү бушлай башкарыла!

Өйдә калыгыз! Үзегезне, якыннарыгызны саклагыз һәм сәламәт булыгыз!

Татарстан Республикасы Лениногорск муниципаль районында һәм Лениногорск шәһәрендә Пенсия фонды идарәсе телефоны:  8 (85595) 5-05-45, 5-23-01