«Наше время – Безнең заман» эшче яшьләр телевизион фестивале республика конкурсына старт бирелде

2019 елның 24 мае, җомга

Ел саен үткәрелә торган «Наше время – Безнең заман"  эшче яшьләр иҗатының VII ачык республика телевизион фестивале старт алды.

«Наше время – Безнең заман» эшче яшьләр иҗаты республика фестивале Татарстанда республика Президенты ярдәме белән 2013 елдан бирле уздырыла. Фестиваль дәүләт социаль әһәмияткә ия проект булып тора. төп максаты - пулярлаштыру һәм республика предприятиеләрендә һәм оешмаларында эшләүче яшьләрнең иҗади потенциалын ачу.

Сезне Фестивальдә катнашырга һәм команда яки башкаручыларны (катнашучыларның яше 18 яшьтән алып 35 яшькә кадәр) тәкъдим итәргә чакырабыз.

Фестивальнең яңартылган нигезләмәсе һәм кирәкле барлык мәгълүмат түбәнрәк шулай ук Фестиваль сайтында урнаштырылган - www.bzzm.ru.

Катнашу өчен фестиваль нигезләмәсе нигезендә 2018 елның 25 сентябренә кадәр гариза тапшырырга кирәк.