Лениногорск шәһәрендә «Минем хыялымдагы туй» фестивале

2019 елның 19 марты, сишәмбе

2019 елның 17 мартында Татарстан Республикасы «Лениногорск муниципаль районы» муниципаль берәмлеге Башкарма комитеты ГХАТ бүлегендә ел саен уздырыла торган «Минем хыялым туе» исемле IV фестиваль узды.

Бу кичәгә бер түбә астына алып баручылар һәм артистлар, фотографлар һәм видеографлар, туй визасы һәм прическа осталары, кондитер, декораторлар җыелды. Шулай ук яңа туй кәләшләр образлары тәкъдим ителде.

Бу искиткеч зур вакыйга булачак парлар өчен махсус оештырылган иде. Нәкъ менә алар берничә сәгать буе үз эшенең чын профессионалларын күзәтте.

Күп сюрпризлар, мәзәкләр, дәртле җырлар һәм биюләр, тәмле күчтәнәчләр, модалы күрсәтү, сыйфатлы тавыш һәм яктылык бәйрәм атмосферасын тудырды һәм беркемне дә битараф калдырмады.